SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
205 000 €
(3 254 € / mq)
Vendita
3
1
63 mq
Grad Poreč

camera da letto3
piatto63 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Kaiser Immobilien predstavlja vam moderan stan sa dvije spavaće sobe u novogradnji na prvom katu odnosno u potkrovlju na atraktivnoj i mirnoj lokaciji...

Altro
Età dell'offerta: 365giorni
Aggiornato: 82giorni

Località

Grad Poreč
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Damir Mlacović