SUPA24
Altro
Altro
Altro
900 000 €
(6 429 € / mq)
Vendita
3
2+
140 mq
Grad Omiš

camera da letto3
piatto140 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se komforan stan površine 140 kvadrata s pogledom na splitsku Rivu, Svetog Duju, Marjan i more. Stan se nalazi na trećem katu zgrade s liftom ...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Grad Omiš
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine