SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
219 000 €
(3 422 € / mq)
Vendita
3
2+
64 mq
Grad Novalja

camera da letto3
piatto64 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Prodaje se dvosobni stan (S2) na 1. katu moderne novogradnje u mirnom dijelu Novalje.

Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blago...

Altro
Età dell'offerta: 4giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

Grad Novalja
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Euro Immobilen d. o. o.

Ivana Stevanović