SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
305 976 €
(3 825 € / mq)
Vendita
4
1
80 mq
Grad Kaštela

camera da letto4
piatto80 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Prodaje se moderan dvosoban stan A1-1 u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom dijelu Kaštel Novi, naselje Rudine. Stan se nalazi u sklopu novog sta...

Altro
Età dell'offerta: 12giorni
Aggiornato: 12giorni

Località

Grad Kaštela
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine