SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
312 000 €
(3 805 € / mq)
Vendita
3
1
82 mq
Brnini, Grad Kastav

camera da letto3
piatto82 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj 2009.godine. Okruženje je vrlo mirno i malo naseljeno.
Prodaje se kompletno namješten i opremljen. Nalazi se na 2....

Altro
Età dell'offerta: 233giorni
Aggiornato: 12giorni

Località

Brnini, Grad Kastav
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Mololongo Realestate

Ivan Benaš