SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
239 000 €
(2 915 € / mq)
Vendita
3
1
82 mq
Grad Crikvenica

camera da letto3
piatto82 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

CRIKVENICA, DRAMALJ - 2S+DB s okućnicom i parkirnim mjestom

Posredujemo u prodaji ugodnog i funkcionalnog stana smještenog u mirnom dijelu Dramljа, o...

Altro
Età dell'offerta: 18giorni
Aggiornato: 18giorni

Località

Grad Crikvenica
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Dux nekretnine d.o.o.

Višnja Torić