SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
131 500 €
(3 207 € / mq)
Vendita
2
1
41 mq
Grad Crikvenica

camera da letto2
piatto41 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Na prodaju je apartman u Dramlju površine 41 m², smješten u samostojećem objektu, na svega 600 metara udaljenosti od mora. Apartman se sastoji od jedn...

Altro
Età dell'offerta: 275giorni
Aggiornato: 274giorni

Località

Grad Crikvenica
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

GEOFLY & IMMOBILIEN d. o. o.

Matija M