SUPA24
Altro
Altro
Altro
462 000 €
(4 485 € / mq)
Vendita
2
2+
103 mq
Grad Benkovac

camera da letto2
piatto103 mq
bagni2+
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodaje se moderan luksuzni apartman u okolici Zadra, smješten u prizemlju ekskluzivne novogradnje prvi red do mora. Nekretnina se nalazi na izuzetno ...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Grad Benkovac
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine