SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
207 500 €
(5 321 € / mq)
Vendita
1
1
39 mq
Verudela

camera da letto1
piatto39 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Na atraktivnoj lokaciji u Verudeli, Pula, prodaje se garsonijera površine 39,51 m2 smještena u zgradi novije gradnje. Zapadne je orijentacije, namješt...

Altro
Età dell'offerta: 237giorni
Aggiornato: 55giorni

Località

Verudela
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Four nekretnine d.o.o.

Four nekretnine Istra