SUPA24
Altro
Altro
Altro
366 287 €
(3 392 € / mq)
Vendita
3
1
108 mq
Elektrická, Zlín
Guarnizione

camera da letto3
piatto108 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Objevte ideální kombinaci komfortu, elegance a klidného bydlení v žádané části Zlína – Prštné. Představujeme vám poslední dostupný byt v moderním proj...

Elettrico
Età dell'offerta: 139giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

Elektrická, Zlín

Servizi civici

Good move s.r.o.

Jiří Gavenda