SUPA24
Altro
Altro
Altro
155 351 €
(4 569 € / mq)
Vendita
1
1
34 mq
U Stadionu, Velká Bíteš
Guarnizione

camera da letto1
piatto34 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoNuova costruzione
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Projekt Byty Velká Bíteš pokračuje další etapou výstavby bytového domu s označením BD05 a nabídne celkem 27 bytových jednotek o dispozicích 1kk, 2kk +...

floor, electric
Età dell'offerta: 4giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

U Stadionu, Velká Bíteš
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Reality Drozd s.r.o. - Vaše Reality Century 21

Robert Stavinoha