SUPA24
Altro
Altro
Altro
74 002 €
(2 846 € / mq)
Vendita
1
1
26 mq
Maxima Gorkého, Trutnov
Guarnizione

camera da letto1
piatto26 mq
bagni1
sollevare
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Aktuálně nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+kk, a to v Trutnově, části Kryblice, ulici Maxima Gorkého. Byt, jehož podlahová pl...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Maxima Gorkého, Trutnov

Servizi civici

EVOLUCE group s.r.o.

Mgr. Petr Čížek