SUPA24
Altro
Altro
Altro
130 957 €
(4 677 € / mq)
Vendita
2
1
28 mq
Janáčkovo stromořadí, Třebíč
Guarnizione

camera da letto2
piatto28 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoNuova costruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

V nově vznikajícím bytovém domě na Janáčkově stromořadí naleznete jako budoucí majitel bytu perfektní spojení moderního bydlení s kvalitními materiály...

Altro
Età dell'offerta: 4giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

Janáčkovo stromořadí, Třebíč
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

REALMAN REALMAN

Lucie Buchtelová - ESTY Develoment Services OSTRAVA