SUPA24
Altro
Altro
Altro
40 913 €
(974 € / mq)
Vendita
1
1
42 mq
Jana Koziny, Teplice
Guarnizione

camera da letto1
piatto42 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Předmětem prodeje zprostředkovaného formou elektronické aukce je byt s lodžií a šatnou v příjemném prostředí s výbornou občanskou vybaveností a skvělý...

Altro
Età dell'offerta: 8giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

Jana Koziny, Teplice

Servizi civici

VYDRAŽENO s.r.o.

Ing. Petra Kirnerová