SUPA24
Altro
Altro
Altro
193 335 €
(2 723 € / mq)
Vendita
3
1
71 mq
Pražská, Slaný
Guarnizione

camera da letto3
piatto71 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Exkluzivní příležitost koupě bytu 3+1, který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží bytového domu pro revitalizaci ve Slaném, ul. Pražská s veškerou ...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Pražská, Slaný

Servizi civici

Reality for you s.r.o.

Václav Bureš