SUPA24
Altro
Altro
Altro
407 415 €
(3 134 € / mq)
Vendita
5
1
130 mq
Nádražní, Rakovník
Guarnizione

camera da letto5
piatto130 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Prodej mezonetového bytu 5 + KK, 130 m² podlahové plochy a 104 m² užitné plochy v samotném centru města Rakovník. Byt se skládá ze vstupní chodby, kou...

Parametri

Generato dall'intelligenza artificiale

BagnoBox docciaWc separatoCorridoioSpazio abitativo aperto

Altro
Età dell'offerta: 115giorni
Aggiornato: 115giorni

Località

Nádražní, Rakovník

Servizi civici

DůmRealit

Eva Vondrová