SUPA24
Altro
Altro
Altro
343 285 €
(5 201 € / mq)
Vendita
2
1
66 mq
Štěpařská, Praha 5
Guarnizione

camera da letto2
piatto66 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytu o dispozici 2kk, výměře 66 m², v 1. nadzemním podlaží bytového domu. Jedná se o dům z roku 2012, kde se ...

Altro
Età dell'offerta: 35giorni
Aggiornato: 6giorni

Località

Štěpařská, Praha 5

Servizi civici

DůmRealit

Stanislav Švábenický