SUPA24
Altro
Altro
Altro
246 447 €
(3 286 € / mq)
Vendita
3
1
75 mq
Sokolská třída, Ostrava
Guarnizione

camera da letto3
piatto75 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

V přímém zastoupení majitele nabízíme ke koupi byt s dispozicí 3 + 1 o velikosti 75 m², který se nachází na Sokolské třídě v Moravské Ostravě. Tento b...

Altro
Età dell'offerta: 71giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Sokolská třída, Ostrava

Servizi civici

MINT reality s.r.o.

Lukáš Šuniar