SUPA24
Altro
Altro
Altro
77 779 €
(2 161 € / mq)
Vendita
1
1
36 mq
Havlíčkova, Krupka
Guarnizione

camera da letto1
piatto36 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k prodeji udržovaný byt 1+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve zvýšeném přízemí nízkopodlažního domu bez výtahu v klidné a příjemné l...

Non arredato
Età dell'offerta: 49giorni
Aggiornato: 49giorni

Località

Havlíčkova, Krupka
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek