SUPA24
Altro
Altro
Altro
48 974 €
(830 € / mq)
Vendita
3
1
59 mq
Krnov
Guarnizione

camera da letto3
piatto59 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví k rekonstrukci o dispozici 3+1 s balkónem a se sklepní kóji poblíž asi 10 km od Krnova. Byt je určen k rek...

Altro
Età dell'offerta: 60giorni
Aggiornato: 58giorni

Località

Krnov

Servizi civici

STING-REAL spol. s r. o.

Martin Skalka