SUPA24
Altro
Altro
Altro
98 255 €
(1 638 € / mq)
Vendita
2
1
60 mq
Školní, Kopřivnice
Guarnizione

camera da letto2
piatto60 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví, s novým zaskleným balkonem, v klidné lokalitě pod Bílou horou na ulici Školní. Nachází se ve druhém patře ze tř...

Non arredato
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Školní, Kopřivnice

Servizi civici

JK Finance a Reality, s.r.o.

Kateřina Parmová