SUPA24
Altro
Altro
Altro
94 144 €
(1 569 € / mq)
Vendita
2
1
60 mq
Karviná
Guarnizione

camera da letto2
piatto60 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme vám ke koupi byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v 5. patře revitalizovaného domu ve vyhledávané lokalitě na ulici Ciolkovského v...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Karviná

Servizi civici

STING-REAL spol. s r. o.

Mgr. Pavel Sporysch, MBA