SUPA24
Altro
Altro
Altro
131 747 €
(2 027 € / mq)
Vendita
3
1
65 mq
U Tvrze, Děčín
Guarnizione

camera da letto3
piatto65 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoCondizioni originali
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Představujeme Vám prodej bytu 3+1 o velikosti 65 m2 nacházející se ve 3 patře panelového domu v části města Děčín VI-Letná, ul. U Tvrze. Dům prošel re...

Altro
Età dell'offerta: 58giorni
Aggiornato: 11giorni

Località

U Tvrze, Děčín
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

REALMAN REALMAN

Ing. David Drobný - REALITY DROBNÝ