SUPA24
Altro
Altro
Altro
94 163 €
(2 616 € / mq)
Vendita
1
1
36 mq
Luční, Chodov
Guarnizione

camera da letto1
piatto36 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Naše společnost Vám zprostředkuje koupi krásného bytu 1+1/S po zdařilé generální kompletní rekonstrukci ve zvýšeném přízemí panelového domu v Chodově ...

Altro
Età dell'offerta: 8giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

Luční, Chodov
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

DůmRealit

Edita Kostrounová