SUPA24
Altro
Altro
Altro
106 586 €
(1 567 € / mq)
Vendita
3
1
68 mq
Pod Zvonek, Český Těšín
Guarnizione

camera da letto3
piatto68 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterrato
terrazzaNO

Descrizione

Nabízím,

byt s dispozicí 3+1 s možností IHNED k nastěhování, byt byl také kompletně vymalován. Mnohem větším benefitem je nepochybně velmi nízký měs...

Telecomando centrale
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Pod Zvonek, Český Těšín
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

AZET Reality

Rostislav Kaňa