SUPA24
Altro
Altro
Altro
298 287 €
(3 729 € / mq)
Vendita
3
1
80 mq
Nerudova, České Budějovice
Guarnizione

camera da letto3
piatto80 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statodopo la ricostruzione
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Nabízíme k prodeji velmi příjemný a prostorný byt o dispozici 3+1 s balkonem, nacházející se v oblíbené a klidné části Českých Budějovic – v Nerudově ...

Altro
Età dell'offerta: 1giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Nerudova, České Budějovice

Servizi civici

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Aneta Hanzlíková