SUPA24
Altro
Altro
Altro
143 070 €
(4 933 € / mq)
Vendita
1
1
29 mq
České Budějovice
Guarnizione

camera da letto1
piatto29 mq
bagni1
sollevare
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

REALDOMUS Vám představuje projekt Byty Mladé, který vzniká v žádané lokalitě Mladé na jihovýchodě Českých Budějovic. Dvě moderní budovy, 37 bytových j...

Altro
Età dell'offerta: 65giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

České Budějovice
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

REALDOMUS s.r.o.

Martin Obdržálek, MBA