SUPA24
Altro
Altro
Altro
150 000 €
(3 750 € / mq)
Vendita
Atipico
1
40 mq
Santa Maria

camera da lettoatypical
piatto40 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggio
statoAltro
seminterratoNO
terrazza

Descrizione

Pro naše klienty jsme vyjednali speciální podmínky, které nejsou běžně dostupné — garantovaný výnos z pronájmu a navíc možnost využít až 5 týdnů ročně...

arredato
Età dell'offerta: 5giorni
Aggiornato: 5giorni

Località

Santa Maria

Servizi civici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva