SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
100 000 €
(2 564 € / mq)
Vendita
Atipico
1
39 mq
Данаил Дечев, Варна

camera da lettoatypical
piatto39 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

'Явлена' предлага за продажба двустаен апартамент в кв. Траката район, предпочитан както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с цел отдаване...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Данаил Дечев, Варна
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА