SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
134 900 €
(2 141 € / mq)
Vendita
Atipico
1
63 mq
Варна, Варна

camera da lettoatypical
piatto63 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Апартамент, представляващ три отделни стаи, находящ се в кв. Младост, в панелна сграда с асансьор. Разположен е на четвърти, среден етаж от общо осем....

Altro
Età dell'offerta: 14giorni
Aggiornato: 5giorni

Località

Варна, Варна
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА