SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
204 750 €
(2 844 € / mq)
Vendita
Atipico
1
72 mq
Драган Данаилов, Варна

camera da lettoatypical
piatto72 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Ексклузивно от Явлена! Представяме Ви стилен двустаен апартамент с ПАРКОМЯСТО, разположен в един от най-предпочитаните райони на Варна местност Св. ...

Altro
Età dell'offerta: 10giorni
Aggiornato: 10giorni

Località

Драган Данаилов, Варна
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА