SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
159 900 €
(2 284 € / mq)
Vendita
Atipico
1
70 mq
68-ма, Варна

camera da lettoatypical
piatto70 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Напълно обзаведен и оборудван двустаен апартамент. Намира се в кк. Св. Св. Константин и Елена. Подходящ е както за целогодишно живеене, така и за инве...

Altro
Età dell'offerta: 59giorni
Aggiornato: 59giorni

Località

68-ма, Варна
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

АДРЕС