SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
209 500 €
(2 757 € / mq)
Vendita
Atipico
1
76 mq
68-ма, Варна

camera da lettoatypical
piatto76 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Продава се двустаен апартамент с Акт 16 в к.к. Св. Св. Константин и Елена, гр. Варна Предлагаме за продажба двустаен апартамент, разположен в модерен ...

Altro
Età dell'offerta: 116giorni
Aggiornato: 81giorni

Località

68-ма, Варна
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

КВАДРАТ