SUPA24
610 000 €
(1 854 € / mq)
Vendita
Atipico
1
329 mq
София

camera da lettoatypical
piatto329 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Продавам напълно обзаведен многостаен апартамент с прекрасна панорамна гледка към 'Витоша' в гр.София, кв.'Гоце Делчев'. Намира се на тихо и същевреме...

Altro
Età dell'offerta: 8giorni
Aggiornato: 8giorni

Località

София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

БЪЛГАРИЯ РИАЛТИ