SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
235 130 €
(2 138 € / mq)
Vendita
Atipico
1
110 mq
Никола Станчев, София

camera da lettoatypical
piatto110 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Тристаен апартамент с площ 110,08м2 / ЗП 88,61м2 Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-бързо развиващите се квартали на София. Лесен достъ...

Altro
Età dell'offerta: 2giorni
Aggiornato: 2giorni

Località

Никола Станчев, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕКА