SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
290 000 €
(2 358 € / mq)
Vendita
Atipico
1
123 mq
Братин дол, София

camera da lettoatypical
piatto123 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Имотен Център представя просторен и светъл четиристаен апартамент в нова сграда в ж.к. Красна поляна 3. Характеристики на имота: - чиста площ: 106.81...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Братин дол, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021