SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
177 660 €
(2 090 € / mq)
Vendita
Atipico
1
85 mq
Бързарица, София

camera da lettoatypical
piatto85 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Тристаен апартамент със североизточно изложение и с чиста площ 72,15 кв.м. Състои се от дневна с кухня и трапезария- 20,30 кв.м., две спални съотве...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Бързарица, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕКА