SUPA24
181 000 €
(2 181 € / mq)
Vendita
Atipico
1
83 mq
Бързарица, София

camera da lettoatypical
piatto83 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Промоционална схема на плащане! Без комисионна за купувач!! Просторен 2-стаен апартамент за продажба в София, кв. Овча купел 1 Представяме Ви отличн...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Бързарица, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021