SUPA24
121 122 €
(1 808 € / mq)
Vendita
Atipico
1
67 mq
366-та, София

camera da lettoatypical
piatto67 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Агенция Явлена предлага двустаен апартамент в нова жилищна сграда в кв. Модерно предградие. Имотът е разположен на втори етаж и е с площ от 67 кв.м, о...

Altro
Età dell'offerta: 4giorni
Aggiornato: 4giorni

Località

366-та, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ЯВЛЕНА ЦЕНТРАЛЕН ОФИС