SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
292 550 €
(2 500 € / mq)
Vendita
Atipico
1
117 mq
Витошки бор, София

camera da lettoatypical
piatto117 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Възможност за схема 20/80 Представяме Ви светъл и функционален тристаен апартамент, разположен на 1-ви етаж от общо 6 в модерна жилищна сграда в един...

Altro
Età dell'offerta: 3giorni
Aggiornato: 3giorni

Località

Витошки бор, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021