SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
265 796 €
(2 109 € / mq)
Vendita
Atipico
1
126 mq
Бързарица, София

camera da lettoatypical
piatto126 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Тристаен апартамент с югоизточно изложение и с чиста площ 105,12 кв.м. Състои се от дневна, трапезария и кухня - 30,98 кв.м., две спални, съответно ...

Altro
Età dell'offerta: 7giorni
Aggiornato: 7giorni

Località

Бързарица, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕКА