SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
319 900 €
(3 367 € / mq)
Vendita
Atipico
1
95 mq
София

camera da lettoatypical
piatto95 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Arco Real Estate продава стилен и просторен тристаен апартамент, разположен в предпочитан и комуникативен район ж.к. Красно село. Имотът се намира в...

Altro
Età dell'offerta: 6giorni
Aggiornato: 6giorni

Località

София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

АРКО РИЪЛ ЕСТЕЙТ