SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
210 240 €
(2 002 € / mq)
Vendita
Atipico
1
105 mq
Никола Станчев, София

camera da lettoatypical
piatto105 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

СГРАДА С АКТ 16! Двустаен апартамент на етаж ПЕТ със застроена площ- 87.68 м2, площ с общи части-105.12м2 и с разпределение: антре, просторна дневна...

Altro
Età dell'offerta: 12giorni
Aggiornato: 12giorni

Località

Никола Станчев, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ