SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
198 900 €
(3 900 € / mq)
Vendita
1
1
51 mq
Никола Станчев, София

camera da letto1
piatto51 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Апартамент с площ 50 кв.м. Разпределение: Хол с спална част и тераса, коридор с кухненска мебел и техника, баня с тоалетна. Сградата е ситуирана на к...

Altro
Età dell'offerta: 10giorni
Aggiornato: 10giorni

Località

Никола Станчев, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ