SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
315 200 €
(2 388 € / mq)
Vendita
Atipico
1
132 mq
Никола Станчев, София

camera da lettoatypical
piatto132 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

АКТ 16 !! АКТ 16 !! Просторен 3-стаен апартамент за продажба в кв. Малинова долина, София Представяме ви отлична възможност за покупка на модерен 3-с...

Altro
Età dell'offerta: 17giorni
Aggiornato: 17giorni

Località

Никола Станчев, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021