SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
147 000 €
(2 371 € / mq)
Vendita
Atipico
1
62 mq
София

camera da lettoatypical
piatto62 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

🏡 Двустаен апартамент в новострояща се сграда Аз още не съм завършена история. Аз съм нейното начало. Намирам се в близост до бул. Ломско шосе и м...

Altro
Età dell'offerta: 7giorni
Aggiornato: 7giorni

Località

София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

РЕВИА РЕАЛ ЕСТЕЙТ