SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
287 500 €
(2 500 € / mq)
Vendita
Atipico
1
115 mq
Баба Илийца, София

camera da lettoatypical
piatto115 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Прекрасен тристаен апартамент, на метри от Метростанция 'Красно село'. Жилището е с ЗП от 100кв.м. и се намира в новострояща сграда, на седми жилищен ...

Altro
Età dell'offerta: 10giorni
Aggiornato: 10giorni

Località

Баба Илийца, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

ИМОТЕКА