SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
385 000 €
(5 000 € / mq)
Vendita
Atipico
1
77 mq
Цар Иван Шишман, София

camera da lettoatypical
piatto77 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме за продажба имот със статут на апартамент, разположен на една от най-търсените и престижни улици в идеал...

Altro
Età dell'offerta: 41giorni
Aggiornato: 1giorni

Località

Цар Иван Шишман, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

СУПРИММО - ГЛАВЕН ОФИС