SUPA24
Soggiorno
Soggiorno
Soggiorno
173 502 €
(2 552 € / mq)
Vendita
Atipico
1
68 mq
Канала, София

camera da lettoatypical
piatto68 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 452 или 02 425 68 14 и цитирайте референтния номер на имота: Sfa 83310. Отговорен брокер: Никола...

Altro
Età dell'offerta: 65giorni
Aggiornato: 43giorni

Località

Канала, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС - СОФИЯ