SUPA24
122 100 €
(2 220 € / mq)
Vendita
Atipico
1
55 mq
Никола Станчев, София

camera da lettoatypical
piatto55 mq
bagni1
sollevareNO
parcheggioNO
statoAltro
seminterratoNO
terrazzaNO

Descrizione

Сграда на 4 етажа, с два входа, на комуникативно място с бърз достъп до НСА и Околовръстен път. В близост се намира нова детска градина. Сградата се ...

Altro
Età dell'offerta: 59giorni
Aggiornato: 59giorni

Località

Никола Станчев, София
La posizione è indicativa, non conosciamo l'indirizzo esatto.

Servizi civici

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ